Aslı Besen Diri

Aslı Besen Diri

1984 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Fizik Bölümünde
lisans, Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Öğretmenliğinde yuksek lisans yaptı.
Devamında Profesyonel Ögrenci Koçluğu unvanını da alarak, öğretmenlikte 15 yılını tamamlamıştır..
Çocukluğundan beri bilimsel ve spirituel alanlarla eş zamanlı ilgilenen Aslı B.D, okumayı araştırmayı ve sorgulamayı hiç bırakmamıştır. Kendinden yola çıkarak insanı, sonra da hayatı anlama arzusu, anne olduktan sonra beslenme ve sağlık konularına derinlemesine girmesiyle farklı bir boyut kazanmıştır.
Ortaokulda gördüğü rüyanın şifa verme ile ilgisini hep içinde bir yerlerde bilse ve hayatı hep o yöne doğru aksa da, gerçek şifa yolculuğu anne olması ile başlamış, Kozmikenerji ve Thetahealing ile tanışmasına vesile olmuştur.
Kendi dönüşüm ihtiyacına karşılık veren bu iki şifa alanının eğitimlerini alarak Kozmikenerji ve Thetahealing uygulayıcısı olmuş, bu sayede bir çok kişiye ulaşarak destek verebilmiştir.
Aldığı fizik eğitimi ve katıldığı bilimsel projelerin, şifalanma alanında ona farklı bir bakış açısı kazandırdığına inanmaktadır.
Kendini ruhu öğrenci bir şifa yolcusu olarak tanımlayan Aslı Besen Diri, bu yılda Akut Homeopati ve Bach Çiçekleri eğitimi almış, Kozmikenerji ve Thetahealing alanlarında uzmanlaşmak için çalışmalarına devam etmiştir.

Satın Al

projectlab.pro organizasyonudur.